«

»

Мар 07

З нагоди відзначення Міжнародного жіночого Дня 8 березня в актовій залі терцентру проведено святковий захід.

З нагоди відзначення Міжнародного жіночого Дня 8 березня в актовій залі терцентру проведено святковий захід. Увесь жіночий колектив терцентру привітала директор терцентру Гановська Н.М.  Підготовлено святкову концертну програму за участю вихованців районного центру творчості дітей та юнацтва (директор Кулій Н.М.), музичного керівника хору «Доля» терцентру Андронік Т.М. , музичного керівника РЦТДЮ Шкваруна Д.І. та учнів Сокирянської ЗОШ №1.

Територіальний центр  співпрацює з підприємствами та організаціями всіх форм власності, релігійними конфесіями та сільгосппідприємствами  з питань матеріальної та натуральної допомоги. Налагоджена співпраця з благодійними організаціями   по одержанню гуманітарної допомоги. Допомога надається, в першу чергу,  одиноким та громадянам, які перебувають у складній життєвій ситуації. У цьому році від Чернівецької обласної організації Товариства Червоного Хреста отримано натуральної допомоги у вигляді речей, постільної білизни, взуття, бувших у користуванні та окулярів на суму 11544 грн.

До свята виключно за спонсорські кошти (ТОВ з обмеженою відповідальністю «Дністрові сади» директор Олександр Вікторович Черкес, ТзОВ «Сварог Буковина» директор Гаврилюк Юрій Васильович) для окремої категорії людей, які обслуговуються у відділенні соціальної допомоги вдома закуплено та роздано 45 продуктових наборів.

Поза увагою не залишилися й жителі геріатричного стаціонарного відділення у с.Романківці, яких є 29 осіб. Всім жителям вручили солодкі подарунки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *