«

»

Дек 28

Інформація про хід підготовки та проведення щорічної районної благодійної акції «Милосердя» у 2016 році

miloserdyaНа виконання розпорядження райдержадміністрації  від 31.08.2016 № 429-р «Про підготовку та проведення в районі щорічної благодійної акції «Милосердя», з метою покращення соціальної підтримки пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян, інших категорій вразливих верств населення терцентром проведено ряд заходів з підготовки та проведення в районі щорічної благодійної акції «Милосердя»:

  • запрошені до участі в акції «Милосердя» підприємства, установи та організації всіх форм власності, релігійні конфесії, профспілки, громадські, ветеранські фонди та організації, широкі кола громадськості;
  • проведено роботу по забезпеченню сільськогосподарською продукцією відділення стаціонарного догляду с.Романківці;
  • працівниками відділення соціальної допомоги проведено обстеження умов проживання одиноких непрацездатних громадян;
  • забезпечено висвітлення матеріалів про хід та результати проведення

щорічної благодійної акції «Милосердя» у засобах масової інформації.

У ході проведення щорічної районної благодійної акції «Милосердя»  у 2016 році з Олексіївської сільської ради (Гончар І.М.) на спецрахунок терцентру надійшла грошова допомога  цільового призначення для відділення стаціонарного догляду с.Романківці  в сумі 1500 грн. Натуральної допомоги впродовж акції «Милосердя» всього надійшло на суму 77,3 тис.грн.

У акції «Милосердя» активну участь взяли сільськогосподарські підприємства району – ТОВ «Дністрові сади» (Черкес О.В.), ТзОВ «Сварог Буковина» (Гаврилюк Ю.В.), ТОВ «Зелена нива» (Коваль М.В.), «Маркет» (Дейнега М.В.),  Благодійний фонд «Зміцнення громад». Завдяки допомозі окремих сільських рад – Романківецька (Ваданюк В.В.), Олексіївська  (Гончар І.М.), Волошківська (Гуйван О.І.), Михалківська  (Шустовський О.М.), Ломачинецька (Петрик Н.М.), Сербичанська (Братушко М.Д.), Вітрянська (Фрицак В.В.), Лопатівська (Коцман В.І.), Шебутинецька (Чорний В.П.), Вашківецька (Романенко В.В.), Василівська (Зелений А.В.), Кулішівська (Калабалик  С.С.), Гвіздівецька, Селищанська (Новоженя В.І.), Коболчинська (Гринюк В.І.), Корманська (Базелюк О.Д.), Білоусівська (Шевчук О.В.), загальноосвітніх навчальних закладів – Грубнянський ЗНЗ (Тарасова І.П.), Михалківський ЗНЗ (Бужак С.М.), соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома терцентру та жителів району впродовж проведення акції «Милосердя» зібрано та забезпечено сільськогосподарською продукцією жителів відділення  стаціонарного догляду с.Романківці на увесь зимовий період відповідно до потреб.

У поточному році відділенням організації надання адресної  натуральної та грошової допомоги терцентру обслужено 2332 чол., які перебувають у складних життєвих обставинах у зв’язку з похилим віком, інвалідністю, хворобою, безробіттям, стихійним лихом та іншими обставинами. Громадянам, які звернулись до відділення надано послуги з пошиття  та ремонту одягу, перукарські послуги, видані речі, бувші в користуванні та продукти харчування.

У 2016 році до терцентру  надійшла гуманітарна допомога від Чернівецької благодійної організації «Гільфе» у вигляді теплих дорослих та дитячих речей, бувших у вжитку, продуктів харчування. Завдяки цьому 262  малозабезпечених, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян району отримали допомогу речами, бувшими у вжитку, на суму 19,7 тис.грн. (у 2015 році 86 – на суму 5,8 тис.грн.). За рахунок спецкоштів терцентру та спонсорських  коштів  (ТОВ з обмеженою відповідальністю «Дністрові сади» Черкес О.В., ТзОВ «Сварог Буковина» Гаврилюк Ю.В., ТОВ «Зелена нива» Коваль М.В., Чернівецька благодійна організація «Гільфе»  ) 271 громадянин  району отримав продуктові набори на загальну суму  37,3 тис.грн. (10 – до 8 березня, 27 – до Великодніх свят, 36 – до 71-ї річниці Перемоги над нацизмом, 41 – до Дня незалежності України, 56 – до Дня людей похилого віку, 41– до Міжнародного дня інвалідів та Дня Святого Миколая Чудотворця та 60 малозабезпечених одиноких непрацездатних громадян району, які обслуговуються відділеням соціальної допомоги вдома).

За інформацією, яку надіслали сільські та міська ради  щодо проведення у районі щорічної благодійної акції «Милосердя» у 2016 році цільову грошову допомогу отримали 647 громадян району на загальну суму           402,9 тис.грн.

Проведення в районі щорічної благодійної акції «Милосердя» продовжується та перебуває на постійному контролі районної влади та терцентру.

Завдячуємо всім небайдужим, хто підтримав та сприяв проведенню благодійної акції “Милосердя” на території нашого району.

Всіх мешканців нашого району просимо не залишатися байдужими до долі людей з особливими фізичними потребами, людей старшого покоління, та брати активну участь у проведенні акції.

Кошти Ви можете перераховувати на спеціальний рахунок територіального центру соціального обслуговування:

код 21423443

р/р 31550306142805

ГУДКУ в Чернівецькій області,

МФО 856135

Натуральну допомогу (продукти харчування, одяг, взуття, медикаменти, тощо) направляти у територіальний центр соціального обслуговування (м.Сокиряни, вул.Центральна, 1).

 

Директор терцентру

Гановська Н.М.