«

»

Дек 21

Напередодні Дня Святого Миколая та до дня інваліда територіальному центру соціального обслуговування надано гуманітарну допомогу речами та продуктами харчування з Чернівецької громадської організації «Гільфе».

Напередодні Дня Святого Миколая та до дня інваліда територіальному центру соціального обслуговування надано гуманітарну допомогу речами та продуктами харчування з Чернівецької громадської організації «Гільфе». Сформовано та роздано інвалідам загального захворювання, які обслуговуються відділенням соціальної допомоги вдома територіального центру   40 продуктових наборів.

Також зі святом Святого Миколая  директор  терцентру Гановська Н.М.  привітала жителів відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання с.Романківці. 27 підопічних з нагоди вищезазначеного свята отримали солодкі подарунки. 

Провідала та привітала жителів відділення стаціонарного догляду   з наступаючими Новорічними святами директор районного центру творчості дітей та юнацтва Кулій Наталія Михайлівна та вручила в подарунок Новорічну ялинку, яку вихованці центру виготовили своїми руками.    

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *