«

»

Сен 05

Звернення до керівників установ та підприємств, організацій всіх форм власності, громадських організацій, релігійних конфесій, всіх громадян Сокирянщини

 

                                                                     

images

 У вересні стартувала щорічна Всеукраїнська благодійна акція «Милосердя». Розпорядженням райдержадміністрації від 31.08.2016 року №429-р «Про підготовку та проведення щорічної благодійної акції «Милосердя»»  затверджено склад Організаційного комітету з підготовки та проведення щорічної районної благодійної акції «Милосердя» та заходи її проведення. Мета акції – привернути увагу суспільства, державних, комерційних та інших структур до потреб та інтересів громадян похилого віку, інвалідів, малозабезпечених сімей та потребуючих допомоги громадян. Це дає можливість згуртувати широкі кола громадськості, підтримати сотні людей, що потребують нагальної матеріальної допомоги.

 Звертаємось до трудових колективів підприємств, установ та організацій всіх форм власності, громадських організацій, релігійних конфесій, всіх мешканців нашого району не залишатися байдужими до долі старшого покоління, до людей з особливими фізичними потребами та взяти активну участь у проведенні цьогорічної благодійної акції.

 Кошти Ви можете перераховувати на спеціальний рахунок територіального центру соціального обслуговування:

код 21423443

р/р 31550306142805

ГУДКУ в Чернівецькій області,

МФО 856135

Натуральну допомогу (продукти харчування, одяг, взуття, медикаменти, тощо) направляти у територіальний центр соціального обслуговування (м.Сокиряни, вул.Центральна, 1).

Сподіваємося, що це звернення отримає підтримку у широкого кола громадськості, адже піклування про ближнього повинно стати нормою нашого повсякденного життя.

Нехай добро всіх людей єднає!

Телефони для довідок:          2-12-46,  2-25-80

Організаційний комітет

з підготовки та проведення

щорічної  районної

благодійної акції «Милосердя»

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *