«

»

Авг 25

Терцентр запрошує

Відділення денного догляду для осіб похилого та інвалідів, терцентру запрошує  усіх бажаючих оздоровитися.

Безкоштовно послуги  можуть отримати громадяни пільгових категорій:

- одинокі;

- діти війни;

- учасники війни та прирівняні до них;

- учасники бойових дій;

- репресовані;

- постраждалі на ЧАЕС.

У відділенні працюють кваліфіковані працівники, які крім надання конкретних соціальних послуг, завжди порадять, допоможуть в любій ситуації.

У відділенні денного догляду для осіб похилого віку та інвалідів ведуть прийом  лікар-терапевт та лікар-офтальмолог.

     У фізіотерапевтичному кабінеті можна отримати ряд процедур, які лікують широкий спектр хвороб: серцево-судинні, неврологічні, шкірні хвороби та хвороби органів дихання, хребта та суглобів, шлунково-кишкового тракту, нирок та печінки, ЛОР — органів і т.д. Кабінет оснащений сучасними апаратами мікрохвильової терапії, лазеро — та магнітотерапії, ультразвукової терапії, ультразвуковим інгалятором, апаратом електротерапії.

     Маніпуляційний кабінет призначений для виконання медикаментозного лікування,  вимірювання артеріального тиску;

Також за призначенням лікаря можна пройти курс бальнеологічних  процедур:

- перлинні та озонові ванни з застосуванням хвойних екстрактів,морської солі та ін.;

- лазерний душ, циркулярний душ.

Ці процедури застосовуються для лікування хвороб опорно-рухового апарату, неврологічних  хвороб,   загального оздоровлення,  хвороб  центральної  нервової системи та ін.

    У масажному кабінеті проводиться масаж відповідно захворюванню,  лікуються хвороби хребта, суглобів, реабілітація після травм, переломів кісток та ін.

     Крім тогоу лікуванні серцево-судинних, шлунково-кишкових захворювань, хвороб органів дихання та центральної нервової системи застосовується фіто- та аромотерапія, іонний душ, д’арсонвалізація.

В кабінеті психолога  можна отримати  кваліфіковані поради  для вирішення тих чи інших складних життєвих ситуацій.

На базі відділення функціонує тренажерний зал,  який нещодавно поповнився великою кількістю нових сучасних тренажерів. А інструктор з трудової адаптації – надасть професійні поради як найбільш ефективніше, з користю для здоров’я, використати той чи інший тренажер.

Відділення денного догляду людей похилого віку та інвалідів надає соціально-педагогічні  послуги – це  клуб «Олімп», в якому розміщені більярдний стіл та столи для гри в шахи та шашки, є дві великі демонстраційні дошки з шахів і шашок для людей, які мають вади зору,  в клубі є бібліотека,  де можна почитати книги на спортивну тематику, а також художня література,  клуб «Надвечір’я» та  хор «Доля», колектив  якого часто організовує  виїзні  засідання в села району,  де виступає з концертними програмами перед людьми похилого віку.

Турбота про людей поважного віку – це одне з важливих завдань суспільства. Тому  районна  влада створює все можливе, щоб люди відповідної категорії завжди відчували себе потрібними та повноцінними громадянами нашої країни

 

Адміністрація терцентру

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *