«

»

Май 09

Відзначенно 71-у річницю Перемоги над нацизмом

З метою належної підготовки до відзначення 71-ї річниці Перемоги над нацизмом, вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни, які проживають на території району та здійснення їх соціального захисту, районною владою спільно з територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в Сокирянському районі заздалегідь сплановано відповідну роботу, розроблено та затверджено план заходів.

Соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома терцентру спільно з працівниками сільських рад проведено обстеження матеріально-побутових умов  проживання ветеранів війни для детального визначення їх індивідуальних потреб та надано більше 20 видів соціально-побутових послуг за місцем проживання.

До 9 травня територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Сокирянському районі закуплені та роздані  продуктові набори для  33 учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни, які  проживають   на території району. Для даної категорії осіб районною радою ветеранів роздано цінні подарунки. Також подарунки у вигляді продуктових наборів отримала сім’ї загиболго воїна в АТО Спана Загребельного, 25 сімей загиблих ВВв  та 3 учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, які обслуговуються відділенням соціальної допомоги вдома. Загальна сума всіх продуктових наборів складає 11416грн.

З нагоди 71-ї річниці Перемоги над нацизмом 9 травня представники  влади відвідали ветеранів війни вдома,  привітали їх з Днем Перемоги, побажали їм міцного здоров’я, щастя,  довголіття та  вручили продуктові набори, цінні подарунки.

Подякою Обласної Організації Ветеранів України  відзначено інваліда ВВв Торбуляка Олександра Григоровича за ратні подвиги під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років і багаторічну трудову діяльність на благо українського народу в післявоєнний період та з нагоди Дня перемоги.