«

»

Фев 02

Вітання із 100-річним ювілеєм

31 січня 2014 року перший заступник  голови районної державної адміністрації БойкоО.С. та голова районної ради Горн С.Е.привітали із столітнім ювілеєм мешканку села ЛомачинціДіхтяр Анастасію Василівну.  Керівники району вручили довгожительці вітального листа від Президента України Віктора Януковича, подяку, подарунки і квіти від районної влади та територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) населення у Сокирянському районі.

Проживає найстарша жителька Сокирянщини Діхтяр Анастасія Василівна у маленькій глиняній хаті разом з донькою. Народилась вона 31 січня 1914 року, як засвідчують документи, у 1938 році одружилась, а у 1941 народила доньку. Молодою пережила румунську окупацію, втратила на війні чоловіка.

Літня жінка досить гарно себе почуває. Ще кілька років тому, за розповідями сусідів, довгожителі самостійно обробляли земельну ділянку поряд з оселею. Проте з часом потребували сторонньої допомоги. Двічі на тиждень до Анастасії Василівни та її доньки Марії Семенівни навідується соціальний працівник Южова Анна Петрівна, яка й розповіла про своїх підопічних.

Керівники району побажали ювілярці здоров’я, щастя і добра, висловили найщиріші слова вдячності за прожиті роки і життєвий досвід.