«

»

Апр 11

Відділенням соціальної допомоги вдома здійснюється обслуговування одиноких громадян

???????????????????????????????  Відділенням соціальної допомоги вдома здійснюється обслуговування одиноких громадян похилого віку, інвалідів, які не здатні до самообслуговування.  Громадяни похилого віку, які мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу, — обслуговуються за плату відповідно до тарифів на платні соціальні послуги згідно чинного законодавства.

У відділенні соціальної допомоги вдома  на обслуговуванні  перебуває 504 одиноких  непрацездатних громадян району та двох об»єднаних громад. З  них – 44 на платній основі.

Впродовж І кварталу 2016 року надано 75 тис. соціально – побутових послуг.

До контингенту обслуговуваних входять 69 чол. – повністю прикутих до ліжка та 52 особи – інваліди. Усі вони потребують особливої уваги  та турботи, доброго слова, фізичної та моральної  підтримки, яку надають їм 47 соціальних робітників  терцентру.

З настанням потепління значно активізувалися роботи  на присадибних ділянках. Соціальними робітниками в обсягах, передбачених  Державним стандартом догляду вдома, 125 одиноким з 4-ю та 5-ю  групою рухової активності проведено обробіток присадибних ділянок.

В оселях одиноких громадян  за допомогою  та сприяння соціальних робітників здійснено поточний  ремонт в залежності від потреби.

В ході  підготовки до Великодніх свят соціальними робітниками  вже проведено генеральне прибирання в   239 оселях    одиноких пенсіонерів . Робота з даного напрямку триває.

Силами соцробітників  здійснено прибирання прибудинкових територій у 121 чол..

У відділенні постійно проводиться  моніторинг якості надання соціально – побутових  послуг, що дає можливості виявляти недоліки в роботі соціальних робітників та оперативно вирішувати їх. Результати перевірок  постійно  обговорюються на чергових  нарадах з соціальними робітниками.

Працівники  відділення  активно працюють над  виявленням контингенту обслуговуваних, удосконаленням та покращанням якості надання соціальних послуг непрацездатним громадянам  похилого віку, інвалідам, вивчення нових форм і методів в роботі.

Як відомо, пенсійний вік здоров»я  не додає, а навпаки. Тому головним завданням для кожного працівника відділення соціальної допомоги вдома є  розуміння проблем  та піклування про наших  підопічних.

???????????????????????????????

??????????????????????????????????????????????????????????????