«

»

Ноя 30

Відділенням соціальної допомоги вдома 27 листопада 2015 року організовано на базі Селищанської сільської ради виїзний семінар-практикум на тему : « Державний стандарт догляду вдома – надання послуг нової якості ».

З вступним словом виступили директор терцентру Гановська Н.М.,  сільський  голова  Новоженя В.І., який розповів  про головні аспекти розвитку соціальної сфери  села  та специфіку комплексного   підходу  до надання соціальних послуг громадянам похилого віку.

Учасники семінару розглянули питання якості надання соціальних послуг, роботи відділення соціальної допомоги вдома в умовах             осінньо-зимовий період 2015-2016 рр., про порядок виявлення та обслуговування демобілізованих учасників АТО, про надання пільг окремим категоріям громадян з оплати за користування житлово-комунальними послугами, про порядок влаштування одиноких громадян до геріатричного стаціонарного відділення.

Крім того, гості відвідали місцевий краєзнавчий музей, екскурсію по якому здійснив колишній сільський голова  Маринчин А.М.

Зворушливий концерт організували для учасників семінару  педагоги та вихованці Селищанського НВК.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *