«

»

Окт 01

Святкування Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана


Святкування Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана вже стало доброю традицією в Сокирянському районі. Цей день є визначним і особливим, щоб кожна людина, кожен громадянин пам’ятав про свою історію, вшановував і надавав підтримку людям похилого віку, ветеранам, пенсіонерам, адже вони найбільше потребують нашої допомоги, нашої уваги.  Це свято стало прекрасною нагодою ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей, а також ще раз висловити глибоку вдячність і пошану старшому поколінню за чиїма плечима пройдені  нелегкі життєві дороги.

Нині на Сокирянщині проживають 998 учасників Великої вітчизняної війни, 39 учасників бойових дій та 184 вдови ВВв, 3100 ветеранів праці,   3900- дітей війни, 9 реабілітованих жертв політичних репресій на Україні, 13730 пенсіонерів за віком. Частина з них, а саме 3466   знаходиться на обслуговуванні відділеннями терцентру (з них — 811 одиноких осіб).

До Міжнародного Дня похилого віку, ветерана в актовій залі територіального центру соціального обслуговування проведено святковий захід. Для запрошених голів первинних ветеранських організацій, активістів та членів президії ветеранської організації накрито святковий стіл та підготовлена концертна програма. Свою творчість продемонстрували вихованці ДНЗ  №2 «Барвінок» м.Сокиряни, районного центру творчості дітей та юнацтва,  хор «Доля.

На даному заході булі присутні представники влади:  голова районної ради Козак В.В.,  в.о. голови РДА Бескупський П.П.,   які привітали ветеранів району  та побажали їм міцного здоров’я, радісних подій у житті, злагоди в родині та матеріального добробуту. Всім присутнім вручено спільні Подяки  районної державної адміністрації та районної ради за особистий внесок у розвиток та зміцнення ветеранського руху, активну участь у вирішенні соціальних проблем людей похилого віку, патріотичне виховання молоді.

У зв’язку з скрутною ситуацією в країні та відсутністю необхіних коштів та спецрахунку терцетру на проведення свята та закупки продуктових наборів частково залучені спонсорські кошти.

Користуючись нагодою, хочу подякувати директору ТзОВ «Сварог Буковина» Гаврилюку Ю.В. за надану грошову спонсорську допомогу в розмірі 3600 грн. та всім, хто долучився до доброї справи.

За спонсорські кошти та кошти територіального центру (5200 грн.) закуплено 26 продуктових наборів для громадян району, яким виповнилося  85 років, та понад 95 років.

Поза увагою не залишилися й жителі геріатричного стаціонарного відділення у с. Романківці, яких є 29 осіб.

ДНЗ «Чебурашка» с. Романківці підготув концертну програму до свята.  Всім жителям діти вручили подарунки, зроблені своїми руками.

Голова районної ради Козак В.В., в.о. голови РДА Бескупський П.П. привітали всіх з святом, побажали здоровя та довгих років життя. Зауважили. що районна влада робить і буде робити все можливе, щоб люди відповідної категорії відчували себе впевненими та захищеними. Всім вручили солодкі подарунки.

Хочеться зазначити, що і надалі пріоритетними та найважливішими завданнями залишається забезпечення високого рівня обслуговування громадян похилого віку. Кожного дня районна влада та працівники терцентру  роблять все можливе, щоб на схилі літ пенсіонери відчували постійну увагу й тепло наших вдячних сердець.img_0512_novyy_razmerimg_0546_novyy_razmerimg_0535_novyy_razmerIMG_02371IMG_0233IMG_02152IMG_0185IMG_0198IMG_0179IMG_0165IMG_0129IMG_0254