«

»

Дек 22

«Святий Миколай – до кожної дитини!»

      Відділенням – Центром соціальних служб  терцентру спільно з Службою у справах дітей Сокирянської міської ради проведено акцію «Святий Миколай – до кожної дитини!» — під таким гаслом  було запрошено небайдужих мешканців Сокирянщини долучитись до благодійної акції по наданню допомоги дітям, чиї серця позбавлені батьківської любові та родинного тепла, а також тим, які, через різні ситуації, опинилися в складних життєвих обставинах.

          Приємно дивує той факт, що з кожним роком бажаючих                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              створити маленьке диво стає все більше. Не став винятком і надважкий 2022-й рік. Завдяки спільним зусиллям небайдужих благодійників, святкові подарунки отримали 63 дитини із сімей, які з різних причин опинились у складних життєвих обставинах. Радість і невимовне диво в очах маленьких жителів громади – свідчення того, що в єдності сила. Разом нам під силу подолати всі випробування.

изображение_viber_2022-12-22_16-09-55-222 изображение_viber_2022-12-22_16-09-55-542 изображение_viber_2022-12-22_16-09-52-859 изображение_viber_2022-12-22_16-09-54-417

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *