«

»

Июн 06

Опіковуємось людьми похилого віку

изображение_viber_2022-06-01_11-11-22-966 Працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сокирянської міської ради опікуються людьми похилого віку, особливо – одинокими, а також організовують адресне надання гуманітарної допомоги потребуючим громадянам.

 

З 2016 року терцентр співпрацює з Чернівецькою міською ГО «Гільфе». За цей період чимало отримано з різних країн світу гуманітарної допомоги  у  вигляді продуктів харчування, засобів гігієни, одягу, взуття, постільної білизни та інших речей, бувших у користуванні.

 

31 травня отримали чергову гуманітарну допомогу від вказаної громадської організації для потреб жителів відділення стаціонарного догляду для постійного або  тимчасового проживання.

Висловлюємо щиру вдячність ЧМГО «Гільфе», особливо – заступнику голови  Бродовій Людмилі Степанівні,  яка завжди знаходить можливість  прийти на допомогу, робить це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.   Адже знає,  що  добро і милосердя – найбільші людські чесноти!

изображение_viber_2022-06-01_11-12-45-514