«

»

Янв 19

Сьогодні народився учасник бойових дій ВВв, житель м.Сокиряни Скрипник Василь Федорович

 Сьогодні, 19.01.2021 року народився учасник бойових дій ВВв,   житель м.Сокиряни Скрипник  Василь  Федорович. Йому довелося побачити все: і війну, і голод, і перемогу, пройти через сумні і радісні хвилини життя. 

В цей день, враховуючи вимоги карантинних обмежень, в телефонному режимі зі щирими та сердечними вітаннями звернулися до  іменинника міський голова Василь Козак,    директор територіального центру соціального обслуговування Наталія Гановська. Разом з побажаннями міцного здоров’я та довгих років життя на згадку ювіляр отримав пам’ятний подарунок, який  йому передала соціальний робітник.

Незважаючи на свій поважний вік, Василь Федорович знаходиться при світлій пам’яті, є привітним та доброзичливим. Трохи нарікає на поганий зір та слух, але не втрачає оптимізму. З нетерпінням він чекає на свою помічницю, соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома Талапчук Ларису, яка  закупить та принесе продукти харчування, ліки та інші товари, допоможе прибрати  в будинку, приготувати їжу, виміряє артеріальний тиск, а  за потреби викличе лікаря.

                Отож , в цю зимову пору, хочеться ще раз привітати  Василя Федоровича з 95 днем народження та побажати міцного здоров’я, родинного затишку, радості й добра.

изображение_viber_2022-01-19_15-07-25-998 изображение_viber_2022-01-19_15-07-15-979

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *