«

»

Ноя 12

Територільний центр соціального обслуговування здійснює свою діяльність на принципах адресності та індивідуального підходу.

Територільний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) здійснює свою діяльність на принципах адресності та індивідуального підходу.

Особлива місія і покликання працівників терцентру – нести людям увагу і доброту, допомагати у подоланні проблем, які, на жаль, випадають на долю немалої кількості громадян.

Одним з підрозділів територіального центру є відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги територіального центру, яке здійснює обслуговування малозабезпечених незахищених верств населення, громадян похилого віку, які відповідно до акта обстеження матеріально-побутових умов потребують натуральної чи грошової допомоги.

При відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги постійно діє «банк речей», де виходячи з можливостей, наявної фінансової та матеріально-технічної бази безоплатно забезпечуються громадяни одягом, взуттям, бувшим у користуванні та іншими предметами першої потреби за рахунок отриманої благодійної допомоги від населення району, а також продовольчими та промисловими товарами.

За 10 місяців 2021 року відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги обслужено 1418чол. та надано натуральної допомоги на суму – 24,4 тис. грн.

Також, увідділенні адресної допомоги працює перукар, який надає послуги на безоплатній основі одиноким непрацездатним громадянам та на платній основі громадянам, які проживають самотньо. Ті підопічні, які за станом здоров’я не виходять із дому отримують перукарські послуги на дому. За 10 місяців 2021 року перукар надав 1298 послуг, з них 242 чол. надано послуги на платній основі та отримано коштів на суму 9,2 тис. грн.

Крім цього, у відділенні адресної допомоги працює швея, яка надає послуги з ремонту та пошиття одягу та ін.. Протягом 10 місяців 2021 року надано 645 послуг, з них 95 чол. отримали послуги на платній основі та отримано коштів на суму 3,7 тис. грн..

При відділенні є тракторист, який надає тракторні послуги підопічним територіального центру. Такі послуги у жовтні надано 11чол..

В територіальному центрі працює пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації, де жителі району, а також підопічні територіального центру мають можливість взяти у користування технічні та інші засоби реабілітації, а саме палички, підлокітники, милиці пахові, ходунки, інвалідні коляски. Протягом 10 місяців 2021 року послугами пункту прокату скористалися 40 чол..

Працівники терцентру докладають максимум зусиль для задоволення потреб громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги. Щоденно надаючи їм соціальне обслуговування і підтримку, працюють над охопленням більшої чисельності осіб, які потребують відповідних послуг та створюють по можливості  такі умови, щоб люди відчували себе в нашому суспільстві захищеними.

изображение_viber_2021-11-12_15-11-18 изображение_viber_2021-11-12_15-11-35 изображение_viber_2021-11-12_15-11-56

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *