«

»

Сен 30

Святкування Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана

Святкування Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана     1 жовтня вже стало доброю традицією в Сокирянській громаді. Цей день є визначним і особливим, щоб  кожен громадянин пам’ятав про свою історію, вшановував і надавав підтримку людям похилого віку, ветеранам, пенсіонерам, адже вони найбільше потребують нашої допомоги, нашої уваги.  Це свято стало прекрасною нагодою ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей, а також ще раз висловити глибоку вдячність і пошану старшому поколінню за чиїми плечима пройдені  нелегкі життєві дороги.

Нині на Сокирянщині проживають 240 учасників Великої вітчизняної війни, 8 учасників бойових дій та 66 вдів ВВв,  1632 ветерани праці,   2367- дітей війни, 8 реабілітованих та 2 жертв політичних репресій в Україні, 9462 пенсіонери за віком. Частина з них, а саме 2923 (31%) знаходиться на обслуговуванні відділеннями терцентру.

З кожним роком ми,  нажаль, втрачаємо наших дорогих ветеранів – живих свідків далеких воєнних подій.

Надалі пріоритетними та найважливішими завданнями залишається забезпечення високого рівня обслуговування громадян похилого віку. Кожного дня місцева влада та працівники терцентру  роблять все можливе, щоб на схилі літ пенсіонери відчували постійну увагу й тепло наших вдячних сердець.

Шановні жителі  поважного віку, ветерани. Від щирого серця вітаю вас з Днем ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку. Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді. Нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких! Довгих і щасливих вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей, онуків та правнуків! Миру вам, оптимізму і благополуччя!

 

 

Директор терцентру                                                   Наталія ГАНОВСЬКА

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *