«

»

Окт 18

18 жовтня гарного та сонячного осіннього дня свій 101 рік народження відзначила жителька села Ломачинці Гусар Ганна Петрівна.

З поважною датою ювілярку привітали голова районної ради Василь Козак, в.о. голови районної державної адміністрації Андрій Маркевич,   директор районного територіального центру соціального обслуговування Наталія Гановська. Разом з побажаннями міцного здоров’я на згадку ювіляка отримала пам’ятний подарунок.

Народилася довгожителька у селі Ломачинці. Чоловік Ганни Петрівни – Гусар Семен Михайлович у 1941 році пішов на війну так і не повернувся. Мала одну доньку Марію, яка померла 15 років тому (у 2004 році).  Має двох онуків та чотирьох правнуків. У молоді роки працювала в колгоспі, а саме  - в тютюновій бригаді.

Незважаючи на свій поважний вік, Ганна Петрівна знаходиться при світлій пам’яті, є привітною та доброзичливою, а підтримувати чистоту та лад в своїй оселі та біля неї  їй допомагає соціальний робітник  відділення сціальної допомоги вдома Яніна Южова.

Отож, хочеться ще раз привітати її з 101 днем народження та побажати міцного здоров’я, родинного затишку, радості й добра.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *