«

»

Май 12

Cвяткування 69 річниці Дня Перемоги у клубі «Олімп»

Напередодні святкування 69 річниці Дня Перемоги у клубі «Олімп» територіального центру соціального облсуговування (надання соціальних послуг) у Сокирянському районі  з 07.05 по 09.05.2014р. проходили змагання з більярду, шахів і дартсу, у яких взяли участь 30 осіб.
Учасники турнірів змагалися між собою за коловою системою, де в три етапи – у двох півфіналах та фіналі виборювали призові місця.
У змаганнях з більярду взяли участь 8 учасників. Дві підгрупи по чотири спортсмени розіграли між собою по три партії, зігравши 90 партій, найсильнішим у даному виді спорту виявився чотирьохкратний чемпіон клубу Володимир Алєксєєв. Друге місце виборов Борис Забудько, третім у турнірі став Олександр Штеплюк.
В турнірі з шахів переможцем став найдосвідченіший серед спортсменів, неодноразовий чемпіон району і клубу «Олімп» Юрій Космащук. На другій сходинці опинився Сергій Олійник, а третє місце виборов Анатолій Нажига.
У змаганнях з дартсу найсильнішим став Анатолій Нажига. Друге місце дісталось найстаршому учаснику змагань Дячуку Борису, на третій сходинці опинився Борис Забудько.
Всіх призерів змагань  нагороджено Грамотами, а спортсмени, які зайняли перші місця – кубками клубу.
Учасники змагань щиро вдячні директору терцентру Н.М.Гановській за гарну організацію та змістовне дозвілля на базі клубу «Олімп».