«

»

Окт 01

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана 1 жовтня в актовій залі терцентру проведено святковий захід.

Для запрошених (представники усіх сіл району та двох ОТГ) накрито святковий  стіл та підготовлена концертна програма за участю учасників  хорового колективу «Доля»,  Тетяни Андронік та Дмитра Шкваруна.

На даному заході булі присутні представники влади: в.о. голови РДА Маркевич А.М.,  заступник голови районної ради Бойко О.С.,  які привітали ветеранів району  та побажали їм міцного здоров’я, радісних подій у житті, злагоди в родині та матеріального добробуту. Також зі святом привітала директор терцентру Гановська Н.М. Всім присутнім вручено  спільні Подяки  районної державної адміністрації й  районної ради за багаторічну сумлінну працю, за активну участь у громадському житті,   патріотичне виховання молоді.

Поза увагою не залишилися й жителі відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання у с.Романківці, яких є 20 осіб.

Молодь церкви ЄХБ підготували цікаву концертну програму до свята.  Всім жителям вони вручили солодкі подарунки.

Маркевич А.М. та Бойко О.С. привітали всіх зі святом, побажали здоров’я та довгих років життя. Зауважили, що районна влада робить і буде робити все можливе, щоб люди відповідної категорії відчували себе впевненими та захищеними. Всім вручили солодкі подарунки.

Окремій категорії   одиноких  непрацездатних громадян похилого віку  відділення соціальної допомоги вдома (23 громадянам, яким 90 років і більше) закуплено та видано продовольчі пакети.

І  надалі пріоритетними та найважливішими завданнями залишається забезпечення високого рівня обслуговування громадян похилого віку. Кожного дня районна влада та працівники терцентру  роблять все можливе, щоб на схилі літ пенсіонери відчували постійну увагу й тепло наших вдячних сердець.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *