«

»

Мар 15

Звіт про проведення внутрішньої оцінки якості надання соціальних послуг структурними підрозділами територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сокирянського району у 2018 році

Відповідно до «Методичних рекомендацій з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг», затверджених наказом Міністерства соціальної політики України від 27.12.2013 № 904, територіальним центром щороку проводиться моніторинг та внутрішня оцінка якості надання соціальних послуг (наказ директора терцентру №74-О від 15.05.2014р.).

Зовнішня оцінка якості надання соціальних послуг із залученням громадських організацій не проводилась.

Для вивчення рівня задоволення одержувачів соціальних послуг у відділеннях терцентру розроблена анкета (опитувальник). Комісія з оцінки якості, до складу якої включені як працівники територіального центру, так і одержувачі соціальних послуг, здійснює опитування одержувачів соціальної послуги або їхніх законних представників з метою отримання відгуків стосовно організації та надання послуг. Опитування проводиться відповідно до затвердженого плану заходів по проведенню внутрішньої оцінки якості та списку одержувачів соціальних послуг, які будуть охоплені внутрішньою оцінкою якості.

Для проведення оцінки якості соціальних послуг застосовуються наступні показники якості цих послуг: адресність та індивідуальний підхід, результативність, своєчасність, доступність та відкритість, зручність, повага до одержувача соціальної послуги, професійність.

Упродовж 2018 року в оцінюванні прийняли участь 336 одержувачі соціальної послуги у відділенні соціального допомоги вдома, 26 – у відділенні стаціонарного догляду для постійного бо тимчасового проживання, 325 –  у відділенні денного перебування для осіб похилого віку та інвалідів. Перевірено роботу 40 соціальних робітників та складено акти перевірки якості обслуговування. На всіх отримувачів соціальних послуг заведені особові справи з діючими індивідуальними планами. Всі плани складені за встановленими вимогами та переглянуті у визначений термін.

З 687 осіб, охоплених опитуванням, всі  задоволені якістю та періодичністю наданих послуг працівниками відділень. Скарг від одержувачів соціальної послуги в процесі опитування не виявлено.

Територіальним центром розроблена та використовується в роботі система заохочення надавачів соціальної послуги, роботу яких позитивно оцінюють одержувачі соціальної послуги.

Упродовж 2018 року на всіх громадян, які звернулись до відділеннь терцентру за отриманням соціальних послуг дотримано терміни прийняття рішення та складено індивідуальні плани.

З усіма одержувачами соціальних послуг укладені договори про соціальне обслуговування з дотриманням вимог законодавства.

За результатами моніторингу та оцінки проводиться: підготовка відповідних звітів про надання соціальних послуг; удосконалення діяльності роботи з організації та надання соціальних послуг; планування подальшої роботи територіального центру з питань розвитку системи надання соціальних послуг; розроблення заходів з покращення якості надання соціальних послуг та удосконалення діяльності територіального центру.

Результати проведення оцінки якості соціальних послуг доводяться до відома працівників територіального центру, що надає соціальні послуги, одержувачів соціальних послуг та висвітлюються у ЗМІ.

 

 

Директор терцентру                                                           Гановська Н.М.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *