«

»

Окт 10

10 жовтня, гарного сонячного дня, своє 100-річчя відзначив житель села Лопатів Андронік Іван Максимович.

Відрадно, що цьогоріч Сокирянщина багата на довгожителів, адже від початку року двоє жителів села Братанівка відзначили своє 100-річчя, а вже через кілька днів 100-й ювілей відзначатиме жителька села Ломачинці.

З поважною датою ювіляра привітали голова районної державної адміністрації Петро Бескупський, заступник голови районної ради Олексій Бойко, директор районного територіального центру соціального обслуговування Наталія Гановська, голова сільської ради Віктор Коцман, представники первинної ветеранської організації села Лопатів, рідні та близькі. Разом з побажаннями міцного здоров’я на згадку ювіляр отримав пам’ятний подарунок та відзнаку районної ради та районної державної адміністрації.

Як розповідають його рідні, народився довгожитель у селі Кормань, але з 1976 року проживає в селі Лопатів. Прожиті ним роки  можуть слугувати прикладом любові до свого рідного краю, адже він  30 років пропрацював в рідному колгоспі. Молоді роки Івана Максимовича припали на важкі часи румунської окупації, оборони Батьківщини в Другій Світовій війні. На щастя повернувся живим з мозолями та важкими спогадами. Переживши  за сто років життя безліч подій, витримавши удари долі, сьогодні Іван Максимович – це енергійна людина, котра з оптимізмом дивиться на життєву дорогу, та з гумором розповідає історії з життя.

Іван Максимович батько трьох дітей, має п’ять онуків, тішиться дев’ятнадцятьма правнуками та п’ятьма праправнуками. Отож, хочеться ще раз привітати його з ювілеєм та побажати міцного здоров’я, родинного затишку, радості й добра.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *