«

»

Июн 18

14.06.2018 року на базі Михалківської сільської ради поведено семінар — практикум соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома територіального центру на тему: «Сучасні тенденції догляду за особами похилого віку».

Програма семінару була досить насичена.  Розглядалися питання    про форми і методи вирішення проблем громадян похилого віку та інвалідів, про монетизацію субсидій  та право на їх отримання, ознайомилися з   відеоматеріалом   про напрямки  роботи    громадських     організацій з пенсіонерами та інвалідами.

Соціальні робітники ділилися досвідом роботи з літніми людьми, обговорювали проблемні питання стосовно роботи в умовах Державного стандарту догляду вдома, забезпечення підопічних безкоштовними ліками. Досить жвавим було обговорення змін  законодавства стосовно нарахування житлових субсидій. Активну участь у семінарі взяли спеціалісти  Михалківської сільської ради.

Психологом терцентру проведено психологічні тренінги «Значення сім”ї для людини похилого віку» та  «Як запобігти професійному вигоранню»  .

Підсумовуючи роботу, учасники семунару обмінювалися думками та визначили пріорітетні напрямки та завдання щодо забезпечення високого рівня обслуговування громадян похилого віку.

Учасники семінару відвідали Свято – Миколаївський чоловічий монастир.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *