«

»

Апр 06

Більшість людей через повсякденні турботи забувають про звичайне милосердя. Але все ще є люди, які не забувають про те, що нашої турботи потребують інші.

Основними завданнями терцентру є виявлення громадян, які потребують сторонньої допомоги, визначення їх індивідуальних потреб та подальше якісне забезпечення соціальними послугами.   Працівники терцентру  роблять  все можливе, щоб люди поважного віку, особливо одинокі, відчули турботу про них. Ми виконуємо свою роботу із задоволенням і від щирого серця.

Одним з 4-х відділень є відділення соціальної допомоги вдома, у якому  на обслуговуванні станом на 5 квітня перебувають 498 особи похилого віку. З них: 124 ветерани війни, 246 дітей війни, 54 інваліди, 74 одиноких та одинокопроживаючих.  До Пасхальних свят 47  соціальних робітників відділення   зробили  генеральне прибирання у помешканнях підопічних.

Щоб усім людям поважного віку, які перебувають на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома, надати матеріальну допомогу впродовж року до різних свят терцентром закуповуються продуктові набори для окремих  категорій осіб.  Не стало виключенням і цьогорічний Великдень.

Спонсорську допомогу  для формування продуктових наборів для 24 осіб відповідної категорії надали небайдужі люди: Черкес О.В.  (ТОВ «Дністрові сади»), Войняк М.О. (Ф/г «Світоч — 2006» с.Селище), Корчинська С.П. (Правління Сокирянської райспоживспілки).  Дякую вам за чуйність, розуміння та допомогу.

Враховуючи скрутне матеріальне становище одиноких людей літнього віку, Великодні подарунки стали дуже вчасними і доречними. Та найголовніше є те, що ці люди відчувають турботу і піклування, радість від спілкування, добре слово і щирі привітання, що  додасть їм святкового настрою.

Не залишилися без уваги і 25 жителів стаціонарного відділення для тимчасового або постійного проживання, які отримали солодкі подарунки до свята.

Питання соціального обслуговування соціально-незахищеної категорії людей перебуває на постійному контролі районної влади та тецентру.     Наша соціальна допомога адресована кожному, хто її потребує.

 

Директор терцентру                                         Н.Гановська

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *